Hírek
2017. Május 22. 14:16, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Szombaton huszadszor Kékes Csúcsfutás
Szombaton jubileumi 20. alkalommal rendezik meg a KPMG Kékes Csúcsfutást, amelyen várhatóan közel kétezren kapaszkodnak fel az ország legmagasabb pontjára, az 1014 méter magasan fekvő Kékestetőre.
A szervezők tájékoztatása szerint a futóknak Mátrafüredről indulva (Volánbusz pályaudvar) kell legyűrniük a 11,6 kilométeres távot és a 671 méteres szintkülönbséget. Az utolsó 150 méteren a sípályán keresztül kaptatva lehet elérni a célt.
Az eddigi nevezések alapján 16 olyan sportoló lesz a mezőnyben, aki minden évben teljesítette a viadalt.
Fotó: facebook.com/kekescsucsfutas/
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 28. 18:00, kedd | Belföld
Honvéd Vezérkar főnöke: a Magyar Honvédség tartalékos katonái bizonyították felkészültségüket
2026. Július 28. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak
A képviselők megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak az Országgyűlés hétfői ülésén.
2026. Július 28. 07:33, kedd | Belföld
Nagy Ervin: Hankó Balázs olyan szervezeteknek, rendezvényekre adott támogatást, amelyek a Fidesz kampányát segítették
Hankó Balázs sok-sok milliárd forintot osztott szét, több esetben olyan szervezeteknek vagy rendezvényekre, amelyek egyértelműen a Fidesz kampányát segítették -
2026. Július 28. 07:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: tizenegy éve tart az ígérgetés a Szombathely-Körmend gyorsforgalmi út megépítéséről
Tizenegy éve tart az ígérgetés Vas megyében az M86-M87 Kőszeg-Szombathely-Körmend gyorsforgalmi út megépítéséről - közölte a közlekedési és beruházási miniszter hétfőn Facebook-oldalán.

