Hírek
2012. Január 18. 15:00, szerda |
Helyi
Forrás: Dombóvári Szuperinfó
Sokat adunk rá… Hitelfelvétel az új dombóvári BÁV-zálogfiókban
Január 20-án nyit a BÁV Bizományi Kereskedőház és Záloghitel Zrt. dombóvári fiókja a Szabadság utca 21. szám alatti Ivanich-Üzletházban. A kézizáloghitelről beszélgettünk a fiók munkatársával.
- Mi a kézizáloghitel?
Készpénz gyorsan és bürokráciamentesen! A legrövidebb út, hogy ügyfeleink gyorsan jussanak kölcsönhöz: a kézizálog-hitel. Értéktárgyát fedezetként elhelyezi nálunk, mi felbecsüljük és hosszadalmas hitelelbírálás nélkül egy-két percen belül átadjuk készpénzben a hitelt. Az összeg visszafizetéséig értéktárgyát biztonságosan megőrizzük.
- Miért előnyös a záloghitel felvétele? Mi különbözteti meg más hitelektől?
A záloghitel fő előnye, hogy gyors, akár néhány perc alatt felvehető, s így pillanatok alatt megoldja az átmeneti likviditási gondokat. Amennyiben késne a hitelfelvevő a visszafizetéssel, a lejárati időn belül lehetőséget biztosítunk a hitel meghosszabbítására, akár egymás után többször is! Nálunk akkor sem kerül BAR listára, ha nem tudja a kölcsönt visszafizetni.
- Milyen dokumentumok szükségesek a hitel felvételéhez?
A kézizáloghitel igénybevételéhez nincs szükség jövedelemigazolásra, kezesre, közüzemi számlákra stb. Sőt! A záloghitel 3,6 millió forintig választhatóan anonim. Anonim elzálogosítás esetén semmilyen dokumentum nem szükséges a hitelügylethez, még személyi igazolvány sem. Ha ügyfelünk betöltötte 18. életévét, elég, ha értéktárgyát behozza hozzánk, mi felbecsüljük és kifizetjük a hitelt készpénzben. Abban az esetben, ha a kedvezményes nevesített hiteltermékünket veszi igénybe, az elzálogosításnál szüksége lesz személyi igazolványára és lakcím kártyájára.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 11:20, péntek | Helyi
Mit ér az ember? - interaktív előadás lesz a Dombóvári Művelődési Házban
Mikortól ember az ember? Miben rejlik az emberi élet értéke? Van-e olyan, hogy egyik ember élete értékesebb egy másikénál? - Többek közt ezekre a kérdésekre keresik a választ a Dombóvári Művelődési Házban.
2026. Április 15. 00:00, szerda | Helyi
A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható
Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Április 07. 11:33, kedd | Helyi
Veszettség elleni eboltást tartanak Dombóváron
Dombóváron az ebek 2026. évi veszettség elleni kötelező védőoltása az alábbi helyeken és időpontokban történik:

