Hírek
2018. Augusztus 29. 05:01, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotó: MTI archívum
Plusz balatoni vonatok indulnak az utolsó vakációs hétvégén
Plusz vonatokat indít az iskolakezdés előtti utolsó hétvégén a MÁV-Start a Balaton két partja felé és vissza - tájékoztatta a Mávinform sajtóügyeletese kedden az MTI-t.
Kavalecz Imre közölte: a nyári menetrend augusztus 26-áig volt érvényben, de augusztus 31-én, valamint szeptember 1-jén és 2-án Budapest és Fonyód, továbbá Budapest és Balatonfüred között alacsonypadlós, légkondicionált plusz járatokat indítanak.
A Budapest-Déliből 8.55-kor induló vonat 11.31-kor érkezik Fonyódra, a Fonyódról 16.41-kor induló járat 19.04-kor fut be a Déli pályaudvarra. A Déliből 8.45-kor induló vonat 11.06-kor ér Balatonfüredre, az onnan 16.18-kor induló járat pedig 18.54-kor ér a Déli pályaudvarra.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 13. 07:09, szombat | Belföld
NAV: év végéig érdemes a kisvállalati adót választani
Jövőre még több cég választhatja a kisvállalati adót (kiva), ugyanis megduplázódik a belépési határ.
2025. December 13. 07:08, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: teljessé vált a magyar harckocsiflotta
A 44. Leopard harckocsi megérkezésével teljessé vált a magyar harckocsiflotta - mondta a honvédelmi miniszter a Magyar Honvédség Klapka György 1. Páncélosdandár laktanyájában Tatán pénteken.
2025. December 12. 07:42, péntek | Belföld
A hétvégén is enyhe, de borult idő várható
A hétvégén is folytatódik az enyhe, de jellemzően borult, párás, olykor tartósan ködös idő, helyenként szitálás is előfordulhat.
2025. December 12. 07:30, péntek | Belföld
Erkölcsi iránytű, tiszta gondolkodás és állhatatos szív - jellemezte Vitályos Eszter a közmédiát
Átadták a közmédia legrangosabb szakmai díjait.

