Városlista
2026. április 17, péntek - Rudolf

Hírek

2025. Június 20. 10:34, péntek | Helyi
Forrás: Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Őrizetben a dombóvári késelő

Őrizetben a dombóvári késelő

A Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatóságán indult ügyben kezdeményezték az 59 éves férfi letartóztatását.

Telefonon több bejelentés is érkezett június 17-én délután háromnegyed hét körül a Tevékenység Irányítási Központba, mely szerint Dombóváron, egy családi háznál késelés történt. Egy ott lakó férfi az ismerősét- egy vitát követően - konyhakéssel hasba szúrta. A sérült, 26 éves férfit a mentők súlyos-életveszélyes sérüléssel szállították kórházba.

A rendőrök a lakásban szemlét tartottak, annak keretében lefoglaltak többek között egy 20 centiméter pengehosszúságú konyhakést is.

A fenti adatok alapján életveszélyt okozó testi sértés bűntett elkövetésének gyanúja miatt indult eljárás.

A bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható férfit előállították, gyanúsítottként hallgatták ki és őrizetbe vették, majd kezdeményezték letartóztatását.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 17. 11:20, péntek | Helyi

Mit ér az ember? - interaktív előadás lesz a Dombóvári Művelődési Házban

Mikortól ember az ember? Miben rejlik az emberi élet értéke? Van-e olyan, hogy egyik ember élete értékesebb egy másikénál? - Többek közt ezekre a kérdésekre keresik a választ a Dombóvári Művelődési Házban.

2026. Április 15. 00:00, szerda | Helyi

A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható

Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.

2026. Április 07. 11:33, kedd | Helyi

Veszettség elleni eboltást tartanak Dombóváron

Dombóváron az ebek 2026. évi veszettség elleni kötelező védőoltása az alábbi helyeken és időpontokban történik: