Hírek
2023. Március 25. 11:45, szombat |
Helyi
Forrás: Városunk Dombóvár
Március 20-án rendezték meg Dombóváron a Mezei futóverseny alapszintű diákolimpiát
A Dombóvári Szigeterdőben az idei első tavaszi diákolimpia versenyre 15 fiú és 13 leány csapat nevezett, négy korcsoportban hirdettek eredményt, csapatban és egyéni versenyszámban az első három helyezettet díjazták.
Összesen 101 fiú és 82 leány állt rajthoz. A győztes csapatok március 28-án Szekszárdon a megyei diákolimpián folytatják a küzdelmet, a legjobbak az országos megmérettetésre válnak jogosulttá!
Egyéni versenyszámok:
I. korcsoport leány
1. BUJÁKI LÉNA (József Attila Általános Iskola), 2. HANGYA LUCA (Szent Orsolya Bencés Iskolaközpont) 3. ZSÁK IZABELLA (SZOBI)
I. korcsoport fiú
1. KURCZ ERIK (JAÁI), 2. FILE KRISTÓF (SZOBI), 3. SCHLEISZ BOTOND (Kaposszekcsői Általános Iskola)
II. korcsoport leány
1. ILLÉS AMIRA (Kaposszekcsői Általános Iskola), 2. HIPP DORKA (JAÁI), 3. AGG BIANKA (SZOBI)
II. korcsoport fiú
1. ZEMÁN ZOÁRD (SZOBI), 2. ZAG BENEDEK (SZOBI), 3. POLGÁR BENCE (JAÁI)
III. korcsoport leány
1. KISS ZSÓFIA (KÁI), HORVÁTH ESZTER (SZOBI), 3. BOCZOR HANGA (SZOBI)
III. korcsoport fiú
1. KUTYIK SZABÓ KÁROLY (SZOBI), 2. KLOTZ ISTVÁN (JAÁI), 3. SZABOTIN SOMA (JAÁI)
IV. korcsoport leány
1. NAGY FRUZSINA (Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium), 2. KIS KINCSŐ (SZOBI),
3. ÉVA NIKOLETT (SZOBI)
IV. korcsoport fiú
1. SZABÓ MILÁN (SZOBI), 2. ORSÓS JÁNOS (Gyulaji Általános Iskola), 3. KAPINYA PÉTER (SZOBI)
Csapat versenyszámok:
I. korcsoport leány
1. Szent Orsolya Bencés Iskolaközpont, 2. Kaposszekcsői Általános Iskola, 3. József Attila Általános Iskola, 4. Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
I. korcsoport fiú
1. József Attila Általános Iskola, 2. Szent Orsolya Bencés Iskolaközpont, 3. Kaposszekcsői Általános Iskola, 4. Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
II. korcsoport leány
1. Szent Orsolya Bencés Iskolaközpont, 2. Kaposszekcsői Általános Iskola, 3. József Attila Általános Iskola, 4. Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
II. korcsoport fiú
1. Szent Orsolya Bencés Iskolaközpont, 2. József Attila Általános Iskola,
3. Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, 4. Kaposszekcsői Általános Iskola
III. korcsoport leány
1. Szent Orsolya Bencés Iskolaközpont, 2. Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium,
3. Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, 4. Gyulaji Általános Iskola
III. korcsoport fiú
1. Szent Orsolya Bencés Iskolaközpont, 2. József Attila Általános Iskola, Kaposszekcsői Általános Iskola, 4. Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium
IV. korcsoport leány
1. Szent Orsolya Bencés Iskolaközpont, 2. Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, 3. József Attila Általános Iskola,
IV. korcsoport fiú
1. Szent Orsolya Bencés Iskolaközpont, 2. Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium,
3. Gyulaji Általános Iskola, 4.Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, 5. Kaposszekcsői Általános Iskola, 6.Kocsolai Általános Iskola
A versenyről Pittinoné Kutas Erika, a DSB vezetője tájékoztatott.
GRATULÁLUNK! Hajrá Dombóvár!
Ezek érdekelhetnek még
2024. Március 28. 08:18, csütörtök | Helyi
Húsvétra hangolódtak a családok
Tojáskeresés, kézműves foglalkozások, élő nyuszik és kiscsibék várták a kicsiket és nagyokat a húsvétváró rendezvényen.
2024. Március 26. 08:37, kedd | Helyi
Az Éles Simon Kertbarát Egyesület megtartotta bor- és pálinkaversenyét
Az Éles Simon Kertbarát Egyesület első alkalommal megrendezett pálinkaversenyének és a 39. borversenyének eredményhirdetésére március 23-án került sor a Dombóvári Művelődési Házban.
2024. Március 25. 10:00, hétfő | Helyi
Egy busz két utasa, egy autós és egy motoros is megsérült Tolnában
Az elmúlt 72 óra közlekedési eseményei.
2024. Március 22. 16:25, péntek | Helyi
A dombóvári tűzoltók képviselik vármegyénket az országos műszaki mentő versenyen
Március 21-én rendezte meg a Tolna Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság a műszaki mentő verseny vármegyei fordulóját Dunaföldváron, a Sipos Kft. autóbontó telephelyén.