Városlista
2026. március 3, kedd - Kornélia

Hírek

2013. Augusztus 01. 13:45, csütörtök | Belföld
Forrás: MTI

Lezárják este az M7-es autópályát Lepsény és Balatonvilágos között

Lezárják este az M7-es autópályát Lepsény és Balatonvilágos között

Az elektronikus útdíj ellenőrző portáljának telepítése miatt csütörtök este sávlezárás, rövid időre teljes lezárás lesz az M7-es autópályán.

A Lepsény és Balatonvilágos közötti szakasz, a 82-es kilométernél történő lezárásáról az Állami Autópálya (ÁAK) Kezelő Zrt. tájékoztatta csütörtökön az MTI-t.
A közlemény szerint a korlátozás este nyolc órától a főváros és az országhatár irányába haladó forgalmat is érinti.
Az ellenőrző portál építéséhez be kell emelni egy gerendát is, emiatt egy rövid időszakra teljesen lezárják az M7-es autópályát a forgalom elől.
Az acél tartószerkezet beemelése után az útszakasz ismét teljes szélességben járható lesz.
Az ÁAK arra kéri az autósokat, hogy a balesetek elkerülése érdekében fokozottan tartsák be a sebességkorlátozásokat.

Címkék: Autópálya, lezárás, M7

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 03. 11:00, kedd | Belföld

Barátság kőolajvezeték - Az ukrán elnök reagált az Orbán Viktor által bemutatott műholdfelvételekre

Zelenszkij azt mondta, hogy a csővezeték a föld alatt van, hogyan látná Orbán műholdról, hogy sérült-e?

2026. Március 03. 07:17, kedd | Belföld

Orbán Viktor: mi vagyunk az élő példája annak, hogy lehet nemet mondani

Mi vagyunk az élő példája annak, hogy lehet nemet mondani: a bevándorlást igenis meg lehet állítani, a gyerekeket és a családjainkat meg lehet védeni - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Sopronban.

2026. Március 02. 16:00, hétfő | Belföld

Szijjártó Péter: Izraelből Egyiptom és Jordánia felé át lehet lépni a szárazföldi határátkelőkön

Izraelből Egyiptom és Jordánia felé át lehet lépni a szárazföldi határátkelőkön, de több arab országban nem javasolják az elindulást a határátkelők felé

2026. Március 02. 13:23, hétfő | Belföld

Április 10-ig meg kell érkeznie a pedagógusok extra juttatásának

Maruzsa Zoltán köznevelési államtitkár közösségi oldalán közzétett videóban jelentette be, hogy a kormány korábbi vállalásának megfelelően a pedagógusok márciusban egyszeri többletjuttatásban részesülnek.