Hírek
2020. Április 02. 05:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Letartóztatták az újszülöttje megölésével gyanúsított tiszakécskei nőt
Elrendelte a Kecskeméti Járásbíróság annak a tiszakécskei nőnek a letartóztatását, aki a gyanú szerint megölte újszülött gyermekét - tájékoztatta a Kecskeméti Törvényszék szerdán az MTI-t.
A meglapozott gyanú szerint a 27 éves nő eltitkolta terhességét, majd - feltehetően március 24-26. között - egy mosdóban megszülte gyermekét, de "elzárta a légútjait", és a kisfiú meghalt. A holttestet elrejtette egy lakatlan telken - közölték.
A megyei főügyészség korábban azt írta, hogy a család egyik ismerőse tett bejelentést március 30-án a rendőrségen. A nőt még aznap őrizetbe vették és gyanúsítottként hallgatták ki.
A letartóztatásról szóló döntést az ügyész tudomásul vette, de a gyanúsított és védője fellebbezett ellene.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 13. 16:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: megújul a MÁV+ app
Megújul a MÁV+ app: egyszerűbb utazástervezés, könnyebb nemzetközi jegyvásárlás - közölte a közlekedési és beruházási miniszter pénteken a Facebook-oldalán.
2026. Június 13. 14:00, szombat | Belföld
Németh Zsolt bírálta a Fidesz EU ellenes politikáját
Németh Zsolt: a Fidesz-kormány \"túltolta\" az Európa-ellenes politikát, a pártnak vissza kell térnie a polgári irányhoz.
2026. Június 13. 13:00, szombat | Belföld
Meteorológia: a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula
Míg a jelenlegi hőmérséklet inkább a májust idézi, a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2026. Június 13. 09:00, szombat | Belföld
Nemsokára érvényüket vesztik a régi személyi igazolványok
Ezt érdemes észben tartani. 2000 előtt kiállított személyigazolványok 2026. augusztus 3-án lejárnak. A csere ingyenes, de időben érdemes intézni.

