Városlista
2026. július 28, kedd - Szabolcs

Hírek

2016. Május 30. 10:04, hétfő | Helyi
Forrás: Szent Orsolya Iskolaközpont

Kovács Klaudia első helyezett lett országos vers- és prózamondó versenyen

Kovács Klaudia első helyezett lett országos vers- és prózamondó versenyen

Május 28-án Nagyatádon a Regösök húrján országos vers- és prózamondó verseny Dél-dunántúli találkozóján Kovács Klaudia a Szent Orsolya Iskolaközpont 8. osztályos tanulója első helyezést ért el.

A népes 33 főt számláló mezőnyben lett Klaudia első helyezett.

A verseny országos: a Dunától keletre elhelyezkedő országrész megyéinek Jászfényszarun, Kecskeméten, Hajdúböszörményben, a Pest- és Nógrád megyei versmondóknak és Budapest kerületeinek a fővárosban, valamint Szentendrén, a Dunántúlon Veszprémben, Szekszárdon, Nagyatádon, Ikerváron, Győrött és Válon rendezték meg. A versenyek egyenrangú országos események.

A díjazottak meghívást kaptak az 2016.évi országos gálára Budapestre.
A versenyt a Magyar Versmondók Egyesülete rendezte és a régió legjobb vers- és prózamondói kaptak meghívást.

Címkék: versmondó verseny

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 28. 16:49, kedd | Helyi

Figyelem! Útlezárás lesz kedd este Kaposszekcsőn!

ÚTLEZÁRÁSRA KELL SZÁMÍTANI MA ESTE JÚLIUS 28-án, várhatóan 21:30 óra és 24:00 óra közötti időben a 611-es főúton.

2026. Július 24. 09:25, péntek | Helyi

A dombóvári rendőrök a lakosság segítségét kérik

A Dombóvári Rendőrkapitányságon a 17030/157/168/2026. körözési számon eljárást folytatnak Kovács Martin eltűnése kapcsán.

2026. Július 23. 09:59, csütörtök | Helyi

Aktuális állásajánlatok Dombóváron és környékén

Ha állást keresel, nézd meg az aktuális helyi lehetőségeket oldalunkon!