Városlista
2026. március 3, kedd - Kornélia

Hírek

2020. December 14. 16:24, hétfő | Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság

Kiemelkedő baleset-megelőzési tevékenységüket ismerték el

Kiemelkedő baleset-megelőzési tevékenységüket ismerték el

A Tolna Megyei Baleset-megelőzési Bizottságának elnöke, Dr. Pilisi Gábor rendőr ezredes tíz, a megyében szolgáló rendőr munkáját jutalmazta.

Tolna megye évek óta azok közé a megyék közé tartozik, ahol a balesetek száma a legkevesebb. A sérüléses balesetek száma Tolnában 300 körül stagnál évről évre. Ehhez hozzájárul a rendészeti tevékenységen felül a baleset-megelőzési munka is.

A Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság és a Tolna Megyei Baleset-megelőzési Bizottság vezetése 2020-ban elismerte azoknak a rendőröknek a munkáját, akik az elmúlt időszakban kiemelkedő teljesítményt nyújtottak a komplex fokozott közlekedésrendészeti ellenőrzésekben vagy munkájukkal hatékonyan hozzájárultak a balesetek megelőzéséhez.

Dr. Pilisi Gábor rendőr ezredes, a Tolna Megyei Baleset-megelőzési Bizottság elnöke, megyei rendészeti rendőrfőkapitány-helyettes 2020. december 11-én megtartott ünnepélyes ülésen dicséretben és jutalomban részesítette a megyében szolgáló rendőrök közül az alábbi tíz munkatársát.

Bótáné Kiss Gabriella rendőr alezredest, a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság kiemelt baleset-megelőzési főelőadót,

Pernyészné Szente Judit c. rendőr alezredest, Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság kiemelt baleset-megelőzési főelőadót,

Komlósiné Kiss Anett rendőr őrnagyot, a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivőjét,

Illés Bianka rendőr hadnagyot, a Szekszárdi Rendőrkapitányság közlekedési vizsgálóját,

Megyeri Zsolt rendőr alezredest, a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Osztály vezetőjét,

Herbert Tamás rendőr főtörzsőrmestert, a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság Forgalomellenőrző Alosztály csoportparancsnokát,

Ecker Balázs rendőr főtörzsőrmestert, a Bonyhádi Rendőrkapitányság járőrvezetőjét,

Pál Károly rendőr főtörzsőrmestert, a Dombóvári Rendőrkapitányság baleset-helyszínelőjét,

Nikl József rendőr főtörzszászlóst, a Paksi Rendőrkapitányság baleset-helyszínelőjét és

Sátor Zoltán rendőr zászlóst, a Tamási Rendőrkapitányság baleset-helyszínelőjét.

Gratulálunk kollégáinknak az elismerésekhez!

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 03. 09:00, kedd | Helyi

Pálinka- és Borversenyt tartottak Nakon

Nak Község Önkormányzata az idei évben is megszervezte a hagyományossá vált pálinkaversenyét. Pár év kihagyás után pedig borversenyt is tartottak a településen.

2026. Március 02. 15:30, hétfő | Helyi

Teljeskörűen felújítják a dombóvári rendelőintézetet

Teljeskörűen felújítják a dombóvári Szent Lukács Kórházhoz tartozó rendelőintézetet, és elkezdődik az új mentőállomás építése a városban

2026. Február 26. 09:25, csütörtök | Helyi

Miért vannak háborúk? - interaktív előadás a Dombóvári Művelődési Házban

Mit tehetünk a békéért? Milyen az igazi béke? Február 27-én, pénteken 18 órától ezekre a kérdésekre keresik a választ a Pinceszínházban.

2026. Február 17. 20:43, kedd | Helyi

Új emlőszűrő állomás Tolna vármegyében, Tamásiban

Elsősorban a Tamási és a Dombóvári járásban élő hölgyeknek jó hír, hogy 2026. február 18-tól fogadja az emlőszűrésre jelentkezőket a Tamási Rendelőintézetben telepített mammográfiás szűrőállomás.