Hírek
2015. Február 22. 18:26, vasárnap |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Két tűzesethez vonultak a dombóvári tűzoltók péntek hajnalban
Mozgalmas éjszakájuk volt a dombóvári hivatásos tűzoltóknak.
Először egy Gárdonyi utcai családi ház alagsorában keletkezett tűz Dombóváron péntek hajnalban. A tűz a vegyes tüzelésű kazán közelében keletkezett. A lángokat a lakók korábban már eloltották, azonban a lángok újból felcsaptak. Az oltáson a helyi hivatásos tűzoltók dolgoztak, akik a hőkamerás vizsgálat során újabb izzó gócpontokat találtak a helyiségben. A tüzet csaknem kétórányi munkával sikerült felszámolni, ezt követően átszellőztették az épületet. A tűzben senki nem sérült meg.
Sásdon egy csarnoképülethez épített kazánként funkcionáló helyiségben keletkezett tűz szintén pénteken hajnalban. Mivel a dombóvári hivatásos tűzoltók még a Gárdonyi utcai tűzesetnél dolgoztak, a helyszínre a dombóvári vízszállító mellett a komlói és pécsi hivatásos tűzoltókat riasztották. A gyors és szakszerű beavatkozásnak köszönhetően a lángok nem terjedtek át a csarnoképületre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 28. 16:49, kedd | Helyi
Figyelem! Útlezárás lesz kedd este Kaposszekcsőn!
ÚTLEZÁRÁSRA KELL SZÁMÍTANI MA ESTE JÚLIUS 28-án, várhatóan 21:30 óra és 24:00 óra közötti időben a 611-es főúton.
2026. Július 28. 09:39, kedd | Helyi
A hétvégén minden nap történt közlekedési baleset Dombóváron
2026. Július 24. 09:25, péntek | Helyi
A dombóvári rendőrök a lakosság segítségét kérik
A Dombóvári Rendőrkapitányságon a 17030/157/168/2026. körözési számon eljárást folytatnak Kovács Martin eltűnése kapcsán.
2026. Július 23. 09:59, csütörtök | Helyi
Aktuális állásajánlatok Dombóváron és környékén
Ha állást keresel, nézd meg az aktuális helyi lehetőségeket oldalunkon!

