Hírek
2018. December 29. 19:03, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Halálra gázolt egy embert a vonat Velencén
Halálra gázolt egy embert egy vonat szombat délután a velencei vasútállomáson, a székesfehérvári vasútvonalon utazóknak 15-20 perces késésekre kell számítaniuk - közölte a katasztrófavédelem és a Mávinform.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóságnak az MTI-hez eljuttatott közleménye szerint az elgázolt ember a helyszínen meghalt.
A Mávinform a MÁV-csoport honlapján azt írta: a helyszínelés miatt a Kápolnásnyék-Gárdony szakaszon a vonatok csak egy vágányon közlekedhetnek, ezért 15-20 perces késésekre kell számítani a Budapest-Székesfehérvár vonalon. Egy Budapestről Veszprémbe tartó gyorsvonat gázolt - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 13. 16:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: megújul a MÁV+ app
Megújul a MÁV+ app: egyszerűbb utazástervezés, könnyebb nemzetközi jegyvásárlás - közölte a közlekedési és beruházási miniszter pénteken a Facebook-oldalán.
2026. Június 13. 14:00, szombat | Belföld
Németh Zsolt bírálta a Fidesz EU ellenes politikáját
Németh Zsolt: a Fidesz-kormány \"túltolta\" az Európa-ellenes politikát, a pártnak vissza kell térnie a polgári irányhoz.
2026. Június 13. 13:00, szombat | Belföld
Meteorológia: a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula
Míg a jelenlegi hőmérséklet inkább a májust idézi, a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2026. Június 13. 09:00, szombat | Belföld
Nemsokára érvényüket vesztik a régi személyi igazolványok
Ezt érdemes észben tartani. 2000 előtt kiállított személyigazolványok 2026. augusztus 3-án lejárnak. A csere ingyenes, de időben érdemes intézni.

