Városlista
2026. április 17, péntek - Rudolf

Hírek

2019. Március 14. 07:36, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Fegyőr védett meg mentősöket egy késes támadótól Bács-Kiskun megyében

Fegyőr védett meg mentősöket egy késes támadótól Bács-Kiskun megyében

Fegyőr védett meg mentősöket egy késes támadótól Bács-Kiskun megyében szerdán – közölte a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága az MTI-vel.

Azt írták, hogy a Bács-Kiskun megyei büntetés-végrehajtási intézet munkatársai az egyik foglyot a kecskeméti kórházba vitték orvosi vizsgálatra, amikor a rabszállítóból észrevették, hogy az Országos Mentőszolgálat munkatársait késsel fenyegeti egy férfi.

A közlemény szerint az egyik fegyőr a mentősök segítségére sietett. A láthatóan zavart mentális állapotban lévő férfi ekkor a felügyelőre támadt, aki gumibottal kiütötte a kést a kezéből, majd a földre teperte.

Végül senki nem sérült meg, a helyszínre érkező készenléti rendőrök átvették az intézkedést – olvasható a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 17. 11:00, péntek | Belföld

Magyar Péter: továbbra sem kérek rendőri védelmet

Nem kér rendőri személyi védelmet az országgyűlési választáson győztes Tisza Párt elnöke. Magyar Péter ezt csütörtökön a Facebook-oldalán közölte.

2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld

Orbán Viktor: a jobboldali közösség teljes megújítására van szükség

A jobboldai közösség teljes megújításáról beszélt a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön a Patrióta Youtube csatornáján közvetített interjúban.

2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld

Agrometeorológia: sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben a fagyok

Az elmúlt héten több napon is kialakult éjszakai fagyok sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben - írta a HungaroMet Zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.

2026. Április 17. 07:19, péntek | Belföld

Magyar Péter: marad az üzemanyagoknál a védett ár az új kormány megalakulása után is

A védett árat mind a gázolaj, mind a benzin esetén fenntartjuk az új kormány megalakulása után is, és ez a magyar költségvetésre nem fog plusz terhet róni