Hírek
2018. Augusztus 07. 05:01, kedd |
Belföld
Forrás: police.hu
Együtt mentettek életet a rendőrök és egy szabadidős mentős Újbudán
Az újbudai rendőrök és egy szabadidős mentős élesztett újra egy nőt hétfőn délben Budapesten.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság XI. kerületi Rendőrkapitányságának járőrei augusztus 6-án 12 óra 17 perckor Budapesten a Fehérvári úti vásárcsarnok bejárata előtt arra lettek figyelmesek, hogy egy idős nő erősen köhög.
A 64 éves asszony evés közben félrenyelt, majd fulladni kezdett. A rendőrök Heimlich fogást alkalmaztak, de a nőnek leállt a légzése, illetve a keringése, ezért elkezdték az újraélesztését. Ezt egy arra járó szabadidős mentős is észrevette, és a segítségükre sietett. A járőrök és a mentős közös erővel életben tartották az asszonyt a mentők kiérkezéséig, akik stabilizálták és kórházba szállították.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 11:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: továbbra sem kérek rendőri védelmet
Nem kér rendőri személyi védelmet az országgyűlési választáson győztes Tisza Párt elnöke. Magyar Péter ezt csütörtökön a Facebook-oldalán közölte.
2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld
Agrometeorológia: sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben a fagyok
Az elmúlt héten több napon is kialakult éjszakai fagyok sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben - írta a HungaroMet Zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.
2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: a jobboldali közösség teljes megújítására van szükség
A jobboldai közösség teljes megújításáról beszélt a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön a Patrióta Youtube csatornáján közvetített interjúban.
2026. Április 17. 07:19, péntek | Belföld
Magyar Péter: marad az üzemanyagoknál a védett ár az új kormány megalakulása után is
A védett árat mind a gázolaj, mind a benzin esetén fenntartjuk az új kormány megalakulása után is, és ez a magyar költségvetésre nem fog plusz terhet róni

