Városlista
2026. április 18, szombat - Andrea

Hírek

2013. Május 27. 10:49, hétfő | Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság

Egy szórakozóhely előtt verekedtek

Egy szórakozóhely előtt verekedtek

A Dombóvári Rendőrkapitányság eljárást folytat csoportosan elkövetett garázdaság bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt

M. Balázs 21 éves és B. Zoltán 21 éves döbröközi, Sz. Máté 23 éves, I. Péter 22 éves, valamint V. Richárd 18 éves dombóvári lakosok ellen.

A rendelkezésre álló adatok alapján a gyanúsítottak 2013. május 26-án hajnalban egy dombóvári szórakozóhely előtt - előzetes szóváltást követően - összeverekedtek, közülük négyen megsérültek.

A dombóvári járőrök az öt férfit előállították a Dombóvári Rendőrkapitányságra, ahol a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki őket. Az eljárás szabadlábon hagyásuk mellett folyik.

Címkék: rendőrség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 17. 11:20, péntek | Helyi

Mit ér az ember? - interaktív előadás lesz a Dombóvári Művelődési Házban

Mikortól ember az ember? Miben rejlik az emberi élet értéke? Van-e olyan, hogy egyik ember élete értékesebb egy másikénál? - Többek közt ezekre a kérdésekre keresik a választ a Dombóvári Művelődési Házban.

2026. Április 15. 00:00, szerda | Helyi

A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható

Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.

2026. Április 07. 11:33, kedd | Helyi

Veszettség elleni eboltást tartanak Dombóváron

Dombóváron az ebek 2026. évi veszettség elleni kötelező védőoltása az alábbi helyeken és időpontokban történik: