Hírek
2014. November 18. 08:25, kedd |
Helyi
Forrás: Tilinger Sándor
Dombóvári fotósok munkái országos fotópályázatokon
Képek az ország vasútjairól cimmel hirdettek pályázatot a IV. Országos Vasutas Digitális Fotópályázaton.
A pályázatra beküldött 108 kép között két helyi fotós, Ollé Róbert és Tilinger Sándor munkáit is bírálta a zsűri és Ollé Róbert Vasúti dolgozó kategóriában "Pocsolyában" című képe II. díjat kapott.
Fókuszban a bíróság cimmel hirdetett országos fotópályázatot az Országos Bírósági Hivatal közel egymillió forint összdíjazással négy kategóriában.
Városunkból három fotós, Szappanos Eszter, Őri Gábor és Tilinger Sándor küldte el munkáit és várják a zsűri döntését.
A Nagy portréfotó országos pályázat kiírói csak egy képet fogadtak be alkotónként.
Erre a pályázatra Tilinger Sándor "Szamira" (a magyar lány) című fotóját küldte el.
Idősek II. Kárpát-medencei kulturális és művészeti vetélkedő alkotó művészeti kategóriában való megmérettetésre városunkból Tilinger Sándor "Öreg pecás" című képével pályázott.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 11:20, péntek | Helyi
Mit ér az ember? - interaktív előadás lesz a Dombóvári Művelődési Házban
Mikortól ember az ember? Miben rejlik az emberi élet értéke? Van-e olyan, hogy egyik ember élete értékesebb egy másikénál? - Többek közt ezekre a kérdésekre keresik a választ a Dombóvári Művelődési Házban.
2026. Április 15. 00:00, szerda | Helyi
A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható
Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Április 07. 11:33, kedd | Helyi
Veszettség elleni eboltást tartanak Dombóváron
Dombóváron az ebek 2026. évi veszettség elleni kötelező védőoltása az alábbi helyeken és időpontokban történik:










