Hírek
2014. Február 24. 13:53, hétfő |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr Főkapitányság
Autót vett a lopott pénzből
Volt barátnőjétől lopott készpénzt egy szekszárdi férfi. A rendőrség lezárta a nyomozást.
Szekszárdon 2014. január 18-án az esti órákban a 26 éves szekszárdi Sz. Géza meglátogatta volt barátnőjét. A fiatalember a nő figyelmetlenségét kihasználva a lakás nappalijában egy szekrényből nagyobb összegű svájci frankot tulajdonított el. A sértett a lopást egy hét múlva vette észre, és a rendőrségen feljelentést tett. Egyértelmű volt számára hogy a lopást volt barátja követte el, mivel a kérdéses időszakban lakásán senki más nem járhatott. Tovább erősítette a gyanút az is, hogy a fiatalember egy autót is vásárolt. A nyomozók a férfit gyanúsítottként hallgatták ki, aki beismerte a bűncselekmény elkövetését. A pénzből vásárolt személygépkocsit a rendőrök lefoglalták.
A Szekszárdi Rendőrkapitányság a nyomozást 2014. február 20-án befejezte. A nyomozás iratait lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt vádemelési javaslattal küldték meg a Szekszárdi Járási Ügyészségnek.
A fotó illusztráció!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 11:20, péntek | Helyi
Mit ér az ember? - interaktív előadás lesz a Dombóvári Művelődési Házban
Mikortól ember az ember? Miben rejlik az emberi élet értéke? Van-e olyan, hogy egyik ember élete értékesebb egy másikénál? - Többek közt ezekre a kérdésekre keresik a választ a Dombóvári Művelődési Házban.
2026. Április 15. 00:00, szerda | Helyi
A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható
Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Április 07. 11:33, kedd | Helyi
Veszettség elleni eboltást tartanak Dombóváron
Dombóváron az ebek 2026. évi veszettség elleni kötelező védőoltása az alábbi helyeken és időpontokban történik:

