Hírek
2012. Május 04. 14:13, péntek |
Kék hírek
Forrás: STOP / HavariaPress
A cigit nem tették le, a benzin belobbant - mentőhelikopter ment a házaspárért
Súlyos égési sérülésekkel szállították kórházba azt a férfit és nőt, akik csütörtök délután fűnyírás közben cigarettázva öntöttek benzint az egyik gépből a másikba, Somlószőlősön.
Az elsődleges információk szerint cigarettázva öntött benzint az egyik fűnyíró gépből a másikba egy férfi és egy nő, csütörtök délután, Somlószőlősön, és a benzin belobbant. A balesetben mindketten súlyos égési sérüléseket szenvedtek, a mentők helikopterrel szállították őket kórházba.
HavariaPress / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.
2026. Április 16. 10:00, csütörtök | Kék hírek
Második világháborús légvédelmi repeszlőszerek kerültek elő Lepsényben
Második világháborús magyar légvédelmi repeszlőszerek és hozzájuk tartozó hüvelyek kerültek elő a Fejér vármegyei Lepsényben - közölte a Magyar Honvédség 1. Tűzszerész és Folyamőr Ezred a Facebook-oldalán szerdán.
2026. Április 14. 14:00, kedd | Kék hírek
A bíróság letartóztatta a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfit
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfi letartóztatását - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.

