Hírek

2020. Március 19. 17:54, csütörtök | Sport
Forrás: infovárosok

A BL után a médiaválogatott is nagy kihívás - VIDEÓ

Kevesen mondhatják el magukról, hogy háromszáznál is több alkalommal léptek pályára a Ferencvárosban bajnoki mérkőzésen.

Az egyik ilyen kiválasztott Keller József, aki négyszeres bajnoknak és ötszörös kupagyőztesek mondhatja magát a zöld-fehérekkel, emellett a felnőtt válogatottban 29 alkalommal szerepelt, de tagja volt annak az ifjúsági-válogatottnak is, amely Európa-bajnoki címet nyert 1984-ben.

Keller József ma már nem profi futballista, de az ANDONIK Médiaválogatottban vezéregyénisége. A ballábas futballistát az ANDONIK Sport kamerái előtt Nagy Anett, a cég egyik tulajdonosa, korábbi válogatott labdarúgó, hívta ki egy lábtenisz mérkőzésre. Keller József – vagy ahogy a médiaválogatottban hívják az örökifjút játékost, Fater – teljesítette a feladatot, az eredmény persze másodlagos, ez a csapat és ez a közösség másról szól.

„Nagyon jó a közösség a médiaválogatottban, hiszen ez nem a tudásról szól, hanem arról, hogy jól érezzük magunkat, szórakozzunk és a közönség pedig fantasztikus” – mondta a Bajnokok Ligáját is megnyert játékos.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Május 13. 06:00, hétfő | Sport

Tour de Hongrie - Poelsé a záróetap, Nys az első belga sárga trikós, Dina a legjobb magyar

Thibau Nys nyerte a 45. Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyt, amelynek vasárnapi zárószakaszán Wout Poels diadalmaskodott.

Férfi kézilabda vb-selejtező - A magyar válogatott kettős győzelemmel jutott ki a tornára

Az olimpiai kvótás magyar férfi kézilabda-válogatott kettős győzelemmel jutott ki a jövő évi világbajnokságra, mivel 36-23-ra nyert Litvánia ellen a selejtező vasárnapi visszavágóján, Veszprémben.

2024. Május 12. 09:01, vasárnap | Sport

Tour de Hongrie - Eisenkrammer: ilyen sportélményben még nem volt részem magyar körversenyen

Eisenkrammer Károly számára élete legkülönlegesebb sportélményét nyújtja eddig a Tour de Hongrie országúti körverseny.

2024. Május 12. 08:57, vasárnap | Sport

Meglepetésre kikapott Miskolcon a Fradi

A Diósgyőr 2-0-ra legyőzte otthon a bajnok Ferencvárost a labdarúgó OTP Bank Liga 32. fordulójában.