2024. május 16, csütörtök - Botond, Mózes

Hírek

2021. Augusztus 03. 18:31, kedd | Helyi
Forrás: Facebook: Városunk Dombóvár

6 arany-, 6 ezüst- és 7 bronzérmet szereztek a Dombóvári Karatesuli versenyzői Szlovéniában

SKDUN Shotokan Karate Európa Bajnokság és Utánpótlás Kupa verseny volt a hétvégén Novo Mesto településen, Szlovéniában.

A pandémia miatt korábbról elhalasztott eseményen hazánkat 74 válogatott versenyző képviselte, melyből 13 a Dombóvári Karatesuli Egyesületből került be a csapatba.

A 19 ország sportolói között lezajlott küzdelmekben ismét kiválóan szerepelt a dombóvári egyesület, akik egyéniben 3 arany-, 6 ezüst- és 6 bronzérmet, csapatban pedig 3 arany- és 1 bronzérmet szereztek.
Egyéni versenyben: Ács Zsombor 1. hely formagyakorlat, 2. hely küzdelem (jiyu ippon),
Gulyás Szonja 4. hely formagyakorlat,
Lakatos Lukács 2. hely küzdelem (Ippon Shobu) 3.hely küzdelem (Sanbon Shobu) 3. hely küzdelem (jiyu ippon),
Szabó Dorottya 2. hely formagyakorlat,
Kovács Adriána 3. hely küzdelem (jiyu ippon), 4. hely formagyakorlat,
Tóth Dominik 4. hely formagyakorlat.
Szabó Csaba 4. hely formagyakorlat
Csapatversenyben: Kovács Adriána 1. hely csapat küzdelem (kadet) 1. hely csapat küzdelem (junior),
Lakatos Lukács 3. hely csapat küzdelem,
Ács Zsombor 3. hely csapat küzdelem,
Szabó Csaba 1. hely csapat formagyakorlat.

Gratulálunk a szép eredményekhez!!!

Ezek érdekelhetnek még

2024. Május 16. 08:30, csütörtök | Helyi

Szakmai napot tartottak óvodapedagógusoknak a Szivárvány Óvodában

A támogatási program célja, hogy erősítse Tolna vármegye Zöld Óvodái közti kapcsolatot, segítse azok Zöld Óvodai szakmai tevékenységét, bővítse az érdeklődő pedagógusok természettudományos ismereteit.

2024. Május 15. 08:14, szerda | Helyi

95. születésnapján köszöntötték György-Fazekas Péternét

György-Fazekas Péternét 95. születésnapján Pintér Szilárd polgármester is felköszöntötte.

2024. Május 13. 15:11, hétfő | Helyi

Hat tűzesethez és hat műszaki mentéshez vonultak Tolna vármegye tűzoltói a hétvégén

Kocsolán egy konyhai páraelszívó, Hőgyészen egy állatorvosi rendelőben bedugott fejlámpa töltője, míg Dombóváron és Bonyhádon egy-egy személyautó gyulladt ki.

2024. Május 10. 16:18, péntek | Helyi

A Szakkör, „Tudásunkkal kézenfogva a közösségekért” program helyi szakköreinek munkáiból nyílt kiállítás

Május 8-án nyílt meg a kiállítás a Dombóvári Helytörténeti Gyűjteményben a Nemzeti Művelődési Intézet által indított: A Szakkör, „Tudásunkkal kézenfogva a közösségekért” országos program helyi szakköreinek munkáiból.