A túlzott elvárás ezúttal biztosan nem nyomja majd agyon a magyar férfi kézilabda-válogatottat.

Roma és Barreda érte el a legjobb időt a Dakaron

Az autósok között a spanyol Nani Roma érte el a legjobb időt a Dakar-rali szerdai 10. szakaszán, Chilében, míg a motorosoknál az ugyancsak spanyol Joan Barreda Bort végzett az élen.

2012. Január 11. 13:17, szerda |

Szalayéknak bejött a bűvészkedés

A Szalay Balázs, Bunkoczi László kettős az idei legjobb részeredményét érte el a Dakar-ralin, a 17. legjobb időt érte el az Antofagasta és Iquique közötti kilencedik szakaszon Chilében, így összetettben a 31. helyen áll.

2012. Január 11. 13:15, szerda |

Babos: irány a főtábla!

Babos Tímea csütörtökön kezdi meg szereplését az év első tenisz Grand Slam-tornáján, az Australian Openen. A Felix Promotion sportmenedzser-irodával együttműködő Babos első ellenfele a grúz Margalita Csahnasvili lesz.

2012. Január 11. 07:55, szerda |

Hidvégi Vid kijutott a londoni olimpiára

Hivatalos közlemény még nincs, de a Nemzetközi Torna Szövetségtől származó értesülés szerint Hidvégi Vid kedden éjjel megszerezte az olimpiai kvótát a tornászok londoni tesztversenyén.

2012. Január 11. 07:52, szerda |

A címvédő feladta

Feladta a további versenyzést a Dakar-ralin az autósok között címvédő Nasszer al-Attijah.

2012. Január 10. 14:08, kedd |

Dzsudzsák elhagyta az Anzsi Mahacskalát!

Dzsudzsák Balázs magyar rekordot jelentő összegért, 19 millió euróért az Anzsi Mahacskalától a Dinamo Moszkvához szerződött. Utánajártunk, vajon mi állhat a váratlan klubváltás hátterében.

2012. Január 10. 14:05, kedd |

Sisakcserével javulhat Szabó Krisz

Teljesítménydiagnosztikai vizsgálaton vett részt Szabó Krisztián, és a Testnevelési Egyetemen elvégzett tesztek meglehetősen érdekes eredményekkel szolgáltak.

2012. Január 10. 08:01, kedd |

Kizártak két magyart a Dakarról

A Dakar-rali szervezői hétfőn kizárták a versenyből a Sebestyén Sándor, Bognár József kettőst.

2012. Január 10. 07:56, kedd |

Harmadszor Messié az Aranylabda, Neymaré a Puskás-díj

A FIFA zürichi gáláján jutalmazta 2011 legjobbjait: Messié lett az Aranylabda, Neymaré a Puskás-díj, Sir Alex Ferguson életműdíjat kapott, kihirdették az év csapatát, Guardiola a legjobb edző.

2012. Január 09. 13:46, hétfő |

Mindenkit legyőztek

Az első helyen végzett a magyar női vízilabda-válogatott a négycsapatos görögországi Thetisz Kupán.

2012. Január 09. 13:40, hétfő |

Döntőig jutott Babos Timi

Idei első versenyén a döntőig jutott Timi, aki hamarosan már az Ausztrál Open selejtezőjében bizonyíthatja tudását. Timi ellenfele a döntőben a világranglista 87. helyén álló Kimiko Date-Krumm volt, aki 63 63-ra nyert.