2024. április 19, péntek - Emma

Hírek | Sport

2012. Március 23. 14:23, péntek |

A Böhn-csapat a németeket is legyőzte

A magyar női kézilabda-válogatott Nyíregyházán 25–23-ra győzött Németország ellen az Eb-selejtezők 1. csoportjában.

2012. Március 23. 14:21, péntek |

Veszélyben az idei Mecsek IRC Rallye?

Egy keddi villáminterjúban Gyulai Zsolt, a Magyar Nemzeti Autósport Szövetség (MNASZ) elnöke azt nyilatkozta, hogy kétséges az idei Mecsek IRC-futam megrendezése...

2012. Március 23. 07:19, péntek |

Berki új bringája

Berki Krisztiánnak talán sohasem volt még ennyire eseménydús születésnapja, mint amilyenre ez a 27. sikerült – gyakorlatilag egy hétig tartott az ünneplés.

2012. Március 23. 07:17, péntek |

Overdose boldog lehet - sorra kapja a csinos kancákat

Overdose, a magyar csodaparipa jövőre visszavonul, 2013-tól már Németországban lesz fedezőmén. A versenyló szerdán új angol patkót kapott, tulajdonosai még bíznak abban, hogy idén pályára léphet a Royal Ascot Derbyn.

2012. Március 22. 14:21, csütörtök |

Tenisz: fél év kihagyás után győzelemmel tért vissza V. Williams

A tavalyi US Open óta először lépett pályára Venus Williams, és a korábbi világelső amerikai győzelemmel tért vissza: 6:0, 6:3-ra győzte le a 41 éves korával a top 100 nagy veteránjának számító japán Date Krumm Kimikót.

2012. Március 22. 14:19, csütörtök |

Sidi hatalmas fölénnyel győzött

A légpuskások 60 lövéses versenyszámát Sidi Péter nyerte szerdán 598 körös teljesítménnyel a sportlövők Kuvait GP-jén.

2012. Március 22. 07:23, csütörtök |

Elnöki oklevelet kapott Regőczy Krisztina

Regőczy Krisztina, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) női bizottságának elnöke „Nők a sportban” oklevelet kapott Jacques Rogge-tól, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) elnökétől.

2012. Március 22. 07:21, csütörtök |

Limából indul a Dakar

Január 5-én Limából, Peru fővárosából rajtol a Dakar-rali, a cél pedig 20-án Santiago de Chilében lesz – ezt a világ legnagyobb és legnehezebb terepversenyének rendezői jelentették be szerdán Párizsban.

2012. Március 21. 14:21, szerda |

Formula-1: Massa új kasztnit kap a Malajziai Nagydíjra

A Ferrari Formula–1-es istálló bejelentette, hogy Felipe Massa új kasztnit kap a Malajziai Nagydíjra.

2012. Március 21. 14:19, szerda |

Debrecenbe költözhet a Szolnoki Olaj

Debrecenben rendezné meg a férfikosárlabda Eurochallenge Kupa négyes döntőjét a Szolnoki Olaj...

2012. Március 21. 07:19, szerda |

Rapport Ricsi meglepetésre hajt az Eb-n

Az eddigi legmagasabb Élő-pontszámával a „zsebében” vághat neki Rapport Richárd a kedden kezdődő plovdivi Európa-bajnokságnak, amelyen mindenképpen jobban szeretne szerepelni, mint a 132-es kiemelési száma.

2012. Március 21. 07:17, szerda |

Farkas Norbert óriási aranya

Farkas Norbert nyerte meg a 2012-es magyar bajnoki címet óriás-műlesiklásban, miután az innerkremsi versenyen hét tizeddel utasította maga mögé a mezőnyt.