2024. április 16, kedd - Csongor

Hírek | Sport

2012. Április 08. 14:11, vasárnap |

Formula-1: két héttel a Bahreini GP előtt is bizonytalan a helyzet

Két héttel a Bahreini Nagydíj előtt sem biztos még, hogy megtartják az idény negyedik futamát Bahreinben. Sőt, már olyanok is a szigetország viadala ellen beszélnek, akik eddig azt mondták, menni kellene.

2012. Április 08. 07:11, vasárnap |

Tenisz: Balázs Attila és Bardóczky Kornél veszített, szépítettek a lettek

Az első, 7:6-ra megnyert szett utána a következő hármat elveszítette, így kikapott a Bardóczy Kornél, Balázs Attila páros a lettek elleni Davis-kupa-csata második napján.

2012. Április 07. 14:11, szombat |

Óriási lépést tettünk az olimpia felé

Az olimpiai indulási jog megszerzése szempontjából döntő jelentőségű mérkőzésen a magyar férfi kézilabda-válogatott 28-26-ra legyőzte a macedón csapatot a göteborgi selejtezőtorna nyitómérkőzésén, pénteken.

2012. Április 07. 07:09, szombat |

Száguldás – kicsiben

Szabó Krisztiánnak hiányzik a versenyzés, hiányzik az adrenalin.

2012. Április 06. 14:11, péntek |

Rakonczay: Ez most tényleg túltett mindenen

Hatalmas, embert próbáló élményként emlékezett vissza csütörtöki sajtótájékoztatóján az Atlanti-óceán átevezésére Rakonczay Gábor, de azt azért leszögezte, még egyszer nem vágna neki a távnak.

2012. Április 06. 07:15, péntek |

Döbbenetes: 113 pontot szórt a kosaras

Elképesztő dobóteljesítménnyel 113 pontot szórt egy bajnoki mérkőzésen Mohammad el-Akkari, a libanoni Mutahed kosárlabdázója.

2012. Április 05. 14:21, csütörtök |

Az idei első igazi verseny

Berki Krisztián szerdán Kínába utazott, ahol részt vesz az idei első nemzetközi versenyén.

2012. Április 05. 14:19, csütörtök |

Szebelédi Renáta: „Meghalni” megyek a ringbe

Harmadik vb-címének megszerzésére készül az év profi bokszolónője, Szebelédi Renáta, aki április 14-én az olaszországi Vicenzában lép kötelek közé.

2012. Április 05. 07:21, csütörtök |

„A magyar úszósport erős”

Kiss László szövetségi kapitány úgy számol, hogy összesen 25–27 magyar úszó indulhat majd a londoni nyári olimpián.

2012. Április 05. 07:19, csütörtök |

A Győr a végén robbantott a Pécs ellen

A női kosárlabda NB I elődöntőjének első mérkőzésén a Győr hazai pályán 82–74-re győzött a Pécs ellen, amely a záró negyed előtt még négy ponttal vezetett.

2012. Április 04. 14:23, szerda |

Csalással szerzett jogosítványt a spanyol világbajnok

Őrizetbe vették, majd szabadlábra helyezték Dani Pedrosát, a gyorsaságimotoros-világbajnokság egyik spanyol sztárját, aki csalással szerzett jachtvezetésre érvényes jogosítványt.

2012. Április 04. 14:21, szerda |